MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnetagehylla 11277019
nr 1127 7019
Hörnetagehylla
Sent 1800-tal, spegeldekor, höjd: 200 ca
Kondition: lösa delar, slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 september 2017
kl 20:47:33
1/9 18:10:38
800 kr
4/9 16:24:46